logo
Telefon
Zadzwoń:731 461 112
Godziny otwarcia
Pon. - Piąt.08.00 - 16.00

Nowo otwarty skup palet w Pruszczu Gdańskim


Nowo otwarty skup palet w Pruszczu Gdańskim znajduje się przy ul. Batalionów Chłopskich 3. Skupujemy palety o sygnaturze Euro, przemysłowe, połówki oraz zwykłe jednorazówki

skup palet

Szeroka oferta skupu palet

Zapraszamy do naszego nowo powstałego punktu. Nowo otwarty skup palet w Pruszczu Gdańskim mieści się przy ulicy Batalionów Chłopskich 3. Naszym klientom proponujemy szeroki wybór palet różnego gatunku, oraz co najważniejsze bardzo dobre stawki. Skupujemy palety o sygnaturze Euro, przemysłowe, połówki oraz zwykłe jednorazówki. Zapewniamy odbiór od klienta oraz pomoc w załadunku. Wszystkie zainteresowane osoby i firmy zapraszamy do kontaktu lub do siedziby naszej firmy. W naszej ofercie znajdziesz również węgiel, a także usługi transportu ciężarowego.

Skup Palet w Pruszczu Gdańskim i jego praca

W naszym skupie palet dokonujemy kupna używanych palet od naszych klientów każdego rodzaju i w zróżnicowanym stanie użycia według standaryzacji gatunkowej. Palety to towar, który możemy poddawać recyklingowi i jest wykorzystywany wielokrotnie, często bez utraty na jakości. W naszym skupie możesz sprzedać każdą ilość palet po atrakcyjnej cenie. Jako dobrze prosperujący skup obracamy kilkoma tysiącami palet w ciągu jednego miesiąca. Liczby te uzależnione są oczywiście od aktualnego popytu na rynku, oraz naszej konkurencyjnej cenie.

Pochodzenie palet

Palety używane najczęściej pochodzą ze sklepów, szczególnie wielkopowierzchniowych, z placów budowy, lub hal przemysłowych, a także od mikro i makro przedsiębiorców chcącym pozbyć się nadmiaru palet. Firmy obracają takimi paletami wielokrotnie, a z czasem sprzedają jako nadmiar swoich stanów, których nie są w stanie wykorzystać. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorcy unikają również zapłaty podatku związanego z ochroną środowiska naturalnego. Jest to dodatkowa zaleta profesjonalnych skupów palet jak nasz.

Cechy dobrego skupu palet

Dobrze funkcjonujący skup palet dysponuje odpowiednim miejscem, aby móc składować bardzo dużą ilość towaru. Kolejną zaletą dobrego skupu jest możliwość odsprzedania każdego rodzaju palet, włącznie z uszkodzonymi oraz paletami niskiego gatunku. Jest to plus na korzyść w szczególności w oczach klientów indywidualnych, którzy mają zróżnicowane wymagania co do jakości i typów palet.

Zasięg dostaw i odbioru palet

Dzięki temu że posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych, mamy możliwość odbioru i dostaw palet we własnym zakresie. Działamy na terenie województwa Pomorskiego, w szczególności Pruszcza Gdańskiego, Gdańska i Gdyni. Nie mamy problemu również z dotarciem do innych rejonów Polski, w zależności od wielkości składu do przewiezienia. Powyższe zalety dowodzą że nasz skup palet w Pruszczu Gdańskim jest elastyczny na postawione nam wyzwania i jest odpowiedni dla każdego najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy.